Es ticu, ka katrs no mums vēlās dzīvot dzīvi ar prieku, mīlestību, pārticībā!

      Kas ir tas, kas TEV traucē dzīvot pilnvērtīgi un ar prieku? Nogurums, stress, sāpes....Ko esi darījis, lai mainītu to? Izrādās ir iespēja pārbaudīt cik labs uzturs tiek lietots. Vai ēdiens ko lieto baro tavu veselību, vai tas baro tavu slimību.

To viegli var pārbaudīt mājas apstākļos ar speciāla komplekta palīdzību . Tikai pāris pilieni asins no pirksta un tad to nosūtīt  uz Norvēģijas labaratoriju. Šādām  analīzēm rezultātu var iegūt tikai četrās valstīs.

Ja Tu lietojot zāles, vitamīnus, labu sabalansētu pārtiku esi vīlies par rezultātu ,es varu kopā ar Tevi uzzināt kā to visu mainīt. Ja esi no tiem retajiem cilvēkiem, kas jūtās labi, nekur nesāp, nav stresa, nav alerģiju- TU esi laimīgs cilvēks. Tikai uzdod sev jautājumu ; Vai vēlies to visu saglabāt un justies tik pat labi arī pēc 5, 10...gadiem?  Otrs jautājums uz kuru vajadzētu atbildēt : Kas notiks ar mani pēc gadiem, jo esmu bijis saskarē ar Covid?

Amanda sniedz konsultācijas veselības veicināšanā, kā arī uzturēšanā! Personīgas pieredzes balstīti rezultāti!!! Palīdzēšu atrast atbildes uz vairākiem jautājumiem, kas saistīti ar veselības uzlabošanu.
Spēcīga, iedarbīga veselības koncepcija, lai uzlabotu, atjaunotu un saglabātu  veselību ar dabīgām izejvielām. Uzlabojumi pierādāmi ar labaratoriskām analīzēm.

Pieteikšanas elektroniski amrai@inbox.lv, vai zvanot +371 29483430 Amanda Lange,

1h konsultācijas cena  5eur

APLŪKO saimnieces AMANDAS pieredzi TV ekrānos

Gatavojam gardas biezpiena bumbiņas:

TV24 La Dolce Vita. Ar Roberto (09.2021)


Gatavojam ābolu - karameļu pīrāgu:

TV24 La Dolce Vita. Ar Roberto (11.2021)